Bezpłatne szkolenia "J@ w Internecie"

„J@ W INTERNECIE”

Naucz się korzystać z możliwości Internetu!

Burmistrz Czerska, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Łąg oraz Aktywna Dwójka – Stowarzyszenie „Barka” zapraszają do udziału w szkoleniach komputerowych - „J@ w Internecie” w ramach działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, którego operatorem jest Fundacja Legalna Kultura.

Projekt skierowany jest do mieszkańców miasta i gminy Czersk, którzy ukończyli 25 lat.

Ilość miejsc ograniczona! Nie czekaj, zgłoś się!

Szkolenia realizowane będą od grudnia 2018 roku do maja 2019 roku na terenie gminy Czersk.

Szczegółowy harmonogram oraz miejsca realizacji zajęć zostaną podane po zakończeniu rekrutacji, ponieważ organizatorzy chcą jak najlepiej dostosować miejsce i czas zajęć do potrzeb uczestników.

Szkolenia są całkowicie bezpłatne.

Więcej informacji  Informacja, zapisy na szkolenia