Podsumowanie konkursu plastycznego „Piękna nasza Polska cała”

6 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka miało miejsce uroczyste podsumowanie XVI Rejonowego Konkursu Plastycznego „Piękna nasza Polska cała”. Jak corocznie w konkursie tym biorą udział także uczniowie naszej szkoły. Zaangażowanie było tym większe, gdyż tegoroczny temat związany był z ukazaniem piękna naszej Ojczyzny, która świętuje niezwykły  jubileusz odzyskania niepodległości. Julka Omyła, uczennica klasy 2a, zdobyła w tym konkursie II miejsce w kategorii uczniów klas drugich. Trzeba przypomnieć, że jest to już druga nagroda Julki w tym konkursie, ponieważ w zeszłym roku otrzymała za swoją pracę wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.