UWAGA FANI TENISA STOŁOWEGO!

W dniu 30 października w Hali Sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku zakończył się indywidualny Turniej Tenisa Stołowego chłopców klas V-tych o mistrzostwo naszej szkoły. Turniej rozegrany został we wtorkowe popołudnie.

Do rozgrywek przystąpiło łącznie 12 zawodników. Uczniowie rozegrali swoje mecze w dwóch grupach - systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Do kolejnej fazy rozgrywek wyłoniono czterech zawodników i to oni rozstrzygnęli pomiędzy sobą miejsca na „pudle”, rozgrywając również mecze systemem „każdy z każdym”. Zacięta i wyrównana rywalizacja sprawiła, że nie można było w trakcie zawodów wytypować faworyta. Rozstrzygnięcia poszczególnych meczów zaskoczyły nawet samych zawodników.

Zawody przeprowadzone zostały pod czujnym okiem panów: Andrzeja Chlebosza i Jacka Sołtysińskiego – nauczycieli naszej szkoły i zarazem organizatorów turnieju.

Po wspaniałych i zaciętych pojedynkach zwycięzcą, a więc „Mistrzem Naszej Szkoły” w Tenisie Stołowym klas V-tych w roku szkolnym 2018/2019 został Wojciech Rydzkowski z klasy Vb.

Klasyfikacja ogólna turnieju:

Wojciech Rydzkowski

Bartosz Landmesser

Oliwer Gajewski

Marcel Kukliński

Vc

Z pośród finalistów zwycięska trójka chłopców będzie reprezentować naszą szkołę w zbliżającym się Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego, którego będziemy gospodarzami. Zawody odbędą się w najbliższy poniedziałek tj. 05 listopada 2018r.

JS