Programy edukacyjne eTwinning

Nasza szkoła, czerska "Dwójka", stała się częścią wielkiej europejskiej społeczności szkolnej. Wszystko za sprawą uczniów klas innowacyjnych, 4b i 5b, którzy przystąpili do programu edukacyjnego eTwinning.

Piątoklasiści rozpoczynają współpracę ze szkołami z Chorwacji i Francji. Planują wymieniać się różnorodnymi informacjami, aby lepiej poznać rówieśników ze szkół partnerskich, ich otoczenie i szkoły do których uczęszczają. Pierwsze listy już w drodze…

Uczniowie klasy czwartej uczestniczą w innym ciekawym projekcie – zredagowali pozdrowienia w języku polskim i angielskim, po czym wysłali je do kilkunastu europejskich szkół m.in. z Rumunii, Grecji, Turcji, Włoch, Słowacji, Francji, Serbii, Słowenii i Polski.

Mamy szansę na przeżycie ciekawej przygody!