Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Administrator

20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione 13 września 2013 r., by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Ponadto uroczystość ta ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Święto jest obchodzone zarówno przez dzieci jak i rodziców i nauczycieli. Ten ważny dzień, jest dla dzieci okazją do świętowania, zabawy i radości z bycia Przedszkolakiem. Pamiętajmy, że okres edukacji w przedszkolu to czas wspaniałej zabawy i nauki oraz poznawania świata.

W tym dniu na dzieci z oddziałów przedszkolnych czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Przedszkolaki tańczyły przy ulubionych piosenkach oraz wzięły udział w różnych grach i zabawach z kolorowymi balonami. Otrzymały także drobne upominki. Nie zabrakło również życzeń. Na twarzach dzieci gościł uśmiech od ucha do ucha.
Mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać ten wyjątkowy dzień.