Konkurs Recytatorski
Dnia 26 lutego 2018r. odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego, w których wzięło udziało 15 –stu uczniów z klas IV- V SP oraz 11- stu z gimnazjum oraz kl. VII.
Szkoła Podstawowa kl. IV-VI
1.Marta Cisewska
2.Paulina Cherek
3.Agata Dołęcka
4.Bartek Landmesser
5.Anastazja Jażdżewska
6.Karolina Aleksiuk
7.Bartosz Szwil
8.Szymon Kaleta
9.Anna Szefler
10.Jakub Zabrocki
11.Dominik Damrat
12.Oliwia Śledź
13.Julia Dolaciak-Żywicka
14.Marcelina Kołatka
15.Amelia Narloch
Gimnazjum i VII klasy SP
1.Rozalina Czapiewska
2.Marta Grzonka
3. Franciszek Czapiewski
4.Kinga Kloskowska
5.Arkadiusz Lorek
6.Ewelina Januszewska
7.Maciej Sawicki
8.Elizeusz Dołęcki
9. Kinga Rafińska
10.Martyna Leszczyńska
11.Arleta Cyrankiewicz
Przesłuchania trwały dwie godziny, a poziom recytacji był bardzo wyrównany.
Ostatecznie jury w składzie : P. Sylwia Fryca, Agnieszka Kozłowska oraz Joanna Zielińska wyłoniło osoby, które będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach okręgowych XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej ,a należą do nich:
Bartosz Szwil, Oliwia Śledź, Paulina Cherek, Jakub Zabrocki, Dominik Damrat, oraz
Rozalia Czapiewska, Arkadiusz Lorek, Marta Grzonka i Maciej Sawicki
Kolejny etap odbędzie się 1 marca 2018r. w Domu Kultury w Czersku o godzinie 9.00. Po konkursie zostaną przeprowadzone warsztaty teatralne, które zakończą się około godziny 15.00.
Uwaga! Wszyscy uczestnicy eliminacji szkolnych przychodzą do Domu Kultury na godzinę 8.50 i biorą udział w warsztatach.
Gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów!
Lista uczniów , którzy dnia 1 marca 2018r. biorą udział w warsztatach teatralnych odbywających się w Domu Kultury od. godz. 8.50 do 15.00
Szkoła Podstawowa kl. IV-VI
1.Marta Cisewska
2.Paulina Cherek
3.Agata Dołęcka
4.Bartek Landmesser
5.Anastazja Jażdżewska
6.Karolina Aleksiuk
7.Bartosz Szwil
8.Szymon Kaleta
9.Anna Szefler
10.Jakub Zabrocki
11.Dominik Damrat
12.Oliwia Śledź
13.Julia Dolaciak-Żywicka
14.Marcelina Kołatka
15.Amelia Narloch
Gimnazjum i VII klasy SP
1.Rozalina Czapiewska
2.Marta Grzonka
3.Franciszek Czapiewski
4.Kinga Kloskowska
5.Arkadiusz Lorek
6.Ewelina Januszewska
7.Maciej Sawicki
8.Elizeusz Dołęcki
9.Kinga Rafińska
10.Martyna Leszczyńska
11.Arleta Cyrankiewicz
Organizator J. Zielińska
Odsłony: 2858