Rusza nabór do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

Szanowni Rodzice przyszłych uczniów

Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku!

RODZICE DZIECI PIĘCIO -, SZEŚCIO - i SIEDMIOLETNICH

1 marca 2024 rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2024/2025. Zgodnie z harmonogramem, zgłoszenia oraz wnioski o przyjęcie do klas I, oddziałów przedszkolnych 5-cio i 8-miogodzinnych dla dzieci pięcio – i sześcioletnich, należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2024 roku (do godziny 15.00). Wnioski do pobrania na stronie www.sp2czersk.pl.

Rodzicu, zaufaj nam!

W naszych progach Twoje dziecko na pewno zdobędzie rzetelne kompetencje potrzebne do samorealizacji i rozwoju osobistego oraz do odnalezienia się we współczesnej rzeczywistości.

• Zapewniamy, iż zdobywanie wiedzy i nabywanie umiejętności będzie przebiegało w miłej i przyjaznej dziecku atmosferze.
  • Wiemy, co robić, aby w naszych murach dziecko czuło się naprawdę dobrze i zwyczajnie się nie nudziło.

Szczegóły na plakacie!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!