Podsumowanie konkursu plastycznego o liczbie PI

BozenaK

 

I miejsce

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV - VI naszej szkoły. Głównym jego celem  było kształtowanie wyobraźni plastycznej  oraz poznanie tej fascynującej do dziś liczby podczas Międzynarodowego Dnia Liczby Pi. Niestety pandemia pokrzyżowała nam trochę szyki. Mimo to na konkurs wpłynęły  22 prace uczniów.  Były one poddane ocenie przez Was na naszym profilu na facebook’u.

Najlepszą pracę wykonał Olivier Sarnowski z klasy VIa, II miejsce zajęła Zuzanna Brzezińska z kl. Va, III miejsce Dawid Kiedrowski z VIa 

    

II miejsce                                                III miejsce

 

Jednak zespół matematyków postanowił wyróżnić jeszcze 4 osoby: Jolantę Czechowską z Vc (która przesłała dwie ładne prace), Nikodema Piekarskiego z VIa, Huberta Guth z Vb oraz Julię Krygier z Vc (prace poniżej w kolejności podawania nazwisk)

  

   

 

Do wszystkich prześlemy na adres domowy nagrody niespodzianki.

Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów nie tylko matematycznych no i oczywiście ZDRÓWKA!

Zespół Matematyków

 

Odsłony: 2048

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego