Sukcesy w V Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych!

W poniedziałek, 9 stycznia, uczennice naszej szkoły brały udział w V Powiatowym Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim w Silnie.

Uczestniczki reprezentowały szkołę w trzech kategoriach: zespół w kategorii klas I – III, duet w kategorii klas IV – VI oraz solista w tej samej kategorii wiekowej.

Miło nam poinformować, że wszystkie nasze uczennice zostały docenione przez komisję tegoż konkursu. Sukcesy przedstawiają się następująco:

➡️ I miejsce – solistka Michalina Muzioł z klasy VI B, w kategorii klas IV – VI
➡️ III miejsce – duet w kategorii klas IV – VI, w składzie: Magdalena Klaszyńska i Wiktoria Landmesser z klasy V B
➡️ Wyróżnienie – zespół w kategorii klas I – III w składzie: Zuzanna Całczyńska, Izabela Czapiewska, Marta Jankowska, Kalina Kłodzińska, Edyta Linda i Antonina Szczodrowska z klasy I C

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Landowska-Szpręga