Kolejne sukcesy naszych wokalistów.

Agnieszka

Uczniowie naszej szkoły w ostatnim czasie wzięli udział w kilku przeglądach piosenki.

I tak:

Magdalena Klaszyńska z klasy trzeciej piosenką „Dobranoc panowie” zdobyła wyróżnienie w konkursie poświęconym twórczości Agnieszki Osieckiej „Jak pięknie jest...", organizowanym przez BOK w Konarzynach.

Podczas XIX Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Madzia w głównej kategorii zdobyła wyróżnienie, a w kategorii „Piosenki Marka Grechuty” zajęła II miejsce.

W XIX WPPDiM również sukcesem pochwalić może się Maja Moskal, która w głównej kategorii uplasowała się na II miejscu, a w kategorii „Piosenki Marka Grechuty” zdobyła wyróżnienie.

W zmaganiach konkursowych WPPDiM wziął również udział nasz zespół „Lacky Three” w składzie: Maja Leszczyńska, Natalia Ciemińska, Dominik Kaminski, który zajął III miejsce.

W tym też konkursie z powodzeniem wzięła udział nasza absolwentka – Marta Kaminska, która w kategorii – szkoły ponadpodstawowe – zdobyła pierwszą nagrodę.

Nasi wokaliści odnieśli również sukces w XX Powiatowym Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Rytlu. Madzia zajęła I miejsce, Maja II, a zespół I miejsce.

Odsłony: 336

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego